Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná ezt a szöveget...

Valaki letudná ezt a szöveget fordítani ANGOLRA?

Figyelt kérdés
Imádtam olvasni az utcatáblák nevét ( pl. X. kerület , xy utca ). Lehet ,hogy sok embernek nem nagy dolog jut eszébe amikor Budapestet említem, de nekem az, imádom! Teljesen feltöltődtem energiával, és egy jó ideig csak az utazás fog a fejemben kattogni !:DD Sajnos ott nem tudtunk outfitet fotózni , de kb. ez volt rajtam csak annyi volt a változás ,hogy a póló alá felvettem egy fehér toppot + kardigánt nem viseltem , helyette kabátot használtam.
2014. ápr. 17. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
( az outfit más néven szett, de az outfit angol szó szóval azt az angolban is outfit-nek kell írni:DD ) NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM HA VALAKI LEFORDÍTANÁ:)
2014. ápr. 17. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:

I loved reading the names of the streets. When I talk about Budapest, it might not be such a big thing for people, but to me it is. I love it! I really got filled up with energy, and this trip will be stuck in my head for a while (in a good way). :D

Unfortunately, we couldn't take photos of the outfit there. I wore this, only I had a white top under the shirt, and I didn't wear a cardigan, but a jacket instead.

2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vaagy<33 Ó nagyon sokar segítettél. KÖSZÖNÖM SZÉPEN. MILLIÓ PUSZII!
2014. ápr. 17. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Á nagyon szívesen, ez a köszönetnyilvánítás jól esett a lelkemnek :)
2014. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!