Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MuOnline segitenél?

MuOnline segitenél?

Figyelt kérdés
Most újra szeretném elkezdeni a mu-t és az lenne a kérdésem hol lehet elég jól fejlődni annyira hogy kb napi 10-15 rr-t toljak és hol esik sok exc?? 34rr es a BM-em és 100rr a DM-em melyiket vigyem?

2014. ápr. 17. 19:10
 1/3 anonim válasza:
Nem segítek éljen a metin1 !! XD
2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a bm legerosebb kasz a dm a az utolso elotti. de amelyik tetszik azt nyomd. nekem bmem van most eppen 215rr.

en ugy szoktam hogy:

1lvl lorencia

asszem 10lvl elb3

30lvl vulc

160lvl k2 es ott 400ig. kb 5 perc ha nem ks be senki meg ilyenek

2014. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem inkább a BM-et.. Mondjuk a legtöbb karakter a BM, de DM-el nem sokra mennél.. maximum droppolni lehet vele.. Ha még csak 34 rr a karaktered, próbálj Stadban kívül, k2-ben fejlődni valamint vulcanusban és ha kicsit erősebb vagy akkor kc (kantru remain). excek mindegyik előbb írt mapon esnek, de a jobb excek kc-ban, k2-ben és vulcanusban esnek! Sok Sikert ^^ 15/L
2014. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!