Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1999 -es Renault megane ra ha...

1999 -es Renault megane ra ha 16" os felnit teszek fel a gumi milyen lehet? 205/40 vagy a 205/45 is elfér?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó az ET szám (35 körüli), akkor simán elfér, átmérőben csak kb 1,5 cm-rel nagyobb a gyári méretnél, ez egy teljesen kopott, és egy új gumi közti különbség. A régi renaultokon elég nagy hely van.
2014. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ET 42-es ami a gyaritol 1-el tér el. Azt olvastam valahol h gyarilag 43az ET szám 15" esetén
2014. ápr. 18. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 13-14 colloos, 4X100-ast vettem alapul, az 36, de akárhogy is van, a 42 még ehhez képest sem nagy eltérés, szerintem jó lesz. De persze az a biztos, ha egy kereket felpróbálnak előre, és elforgatják jobbra-balra ütközésig, felemelt állapotban. Ha szerelve is ott lesz, ahol veszed a gumit, akkor ez evidens, a saját érdekükben is, hogy később ne legyen belőle gondjuk, ha esetleg beleér valahova.
2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!