Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolom hallottatok már a...

Gondolom hallottatok már a Helikon rendezvényről, Keszthelyen. Nekem ez lesz az első, és olyan feladatot kaptam, hogy szórólapot kell csinálni. Na de hogy!? Hogy kéne megcsinálni, mik szerepeljenek rajta?

Figyelt kérdés
,,Sok szeretettel várunk mindenkit" egyenlőre eddig jutottam, mert még soha életemben nem voltam.

2014. ápr. 18. 10:12
 1/2 anonim válasza:
A Helikon nagyon érdekes és szórakoztató. Az idei Helikon fő eseménye szerintem a csütörtöki 30y koncert lesz (2012ben Punnany Massif volt) szóval ezt szerintem megemlíthetnéd. Nagyon sok közös program van, általában mindig van valahol valamilyen koncert is, de ha az nem érdekel valakit, mehet színjátszó csoportok előadását nézni, vagy kórusokat meghallgatni, esetleg képzőművészeti munkákat vagy filmeket megnézni. Általában este válik minden érdekessé és élettel telibbé, a Balaton parton koncertek vannak és bulizó fiatalokat lehet látni mindenhol, a hangulat fergeteges.
2014. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó kiindulópont. A szórólapra és úgy gondoltam, hogy röviden, tömören, figyelemfelhívóan szeretném felírni a programokat.

Sok szeretettel várunk mindenkit!

K.hely, Április 24-26

Április 24:GRÓF FESTETICS GYÖRGY SZOBRÁNAK MEGKOSZORÚZÁSA

HELIKONI FELVONULÁS

ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ, A HELIKONI LÁNG MEGGYÚJTÁSA

BEMUTATÓK a verseny különböző kategóriáiban

„TIÉD A SZÍNPAD!”

FILM ÉS MOZGÓKÉP KATEGÓRIA értékelése, díjátadó és folyamatos vetítések

KÉPZŐMŰVÉSZETI KATEGÓRIA értékelése, díjátadó és kiállítás megnyitó

TAVASZI BALATONI ÍRÓHÉT -Vörös István és Szálinger Balázs

„NAGY VERSMONDÁS” JORDÁN TAMÁSSAL

KÁVÉSZÜNET zenekar koncert

30Y KONCERT


Április 25: 20.00-Városi strand,Viviéra Beach, DELTA ZENEKAR, DJ-K:Julian, NDJT Project (Friend, Pinknoize), Zozyka (A városi strandra a belépő: 800 Ft, helikoni karszalaggal ingyenes)

Április 26:KATEGÓRIÁK ÉRTÉKELÉSE, DÍJÁTADÁSOK

KOMOLYZENEI GÁLAKONCERT

HELIKONI FŐDÍJASOK GÁLÁJA

2014. ápr. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!