Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kölcsönadtam ismerősömnek a...

Kölcsönadtam ismerősömnek a biciklimet, amire azt mondta hogy fél óra és itt van. Telefonját kikapcsolta sehogy sem tudom utolérni. Ha eladta a biciklimet van-e rá esély hogy megtalálom (10k fős város) és tehetek-e ilyen esetbe feljelentést?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor tehet. Mennyi ideje járt le a határidő? És ha mentőben fekszik? Érdekes lehet kettőtök kapcsolata.
2014. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
már 1,5 órája várok rá. Lopott már meg engem, igaz nem ekkora összeggel, de nem gondoltam volna, hogy képes arra, hogy a kerékpáromat is elvigye. Így már érted a kettőnk kapcsolatát.
2014. ápr. 18. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Lakáskulcsodat nem adtad kölcsön neki?
2014. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most nehogy már az én hibám legyen, hogy nem lehet megbízni az emberben. Egyébként már nem 1x kölcsön adtam neki a biciklimet, ez az első alkalom, hogy nem jelentkezett még vele.
2014. ápr. 18. 14:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta mikor elvitte, hogy telon hivjam olyan fél óra mulva, probálgatom azóta is, de direkt kikapcsolta.
2014. ápr. 18. 14:41
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Isten hozott Magyarországon!


Anyukád nem tanította meg, hogy nem adjuk kölcsön értéktárgyainkat mindenféle jött-ment embernek?


Tehetsz feljelentést, mást nem nagyon.

2014. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

"Lopott már meg engem"

És te mégis kölcsönadtad. LOL

Hát ha ennyire hülye vagy, akkor meg is érdemled. Én mennék a rendőrségre feljelentést tenni. Már az első alkalommal is ezt tettem volna. De vannak ilyen életképtelenek akikkel mindent meg lehet csinálni.

2014. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Isten hozott Magyarországon! haha meglett a bicikli, ratyik :D
2014. ápr. 18. 16:57
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne ratyizzál, kispajtás! Te fostál meg nyafogtál itt össze-vissza, hogy meglépett a haverod a drótszamárral.
2014. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jobb félni mint megijedni
2014. ápr. 18. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!