Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egymutatós óráról hogyan kell...

Egymutatós óráról hogyan kell leolvasni az időt?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy itt teszem fel a kérdést, de máshol nem kaptam rá választ. (szerintem itt sok okos ember van)

Egy óra-ékszerbolt kirakatában láttam az órát, de sajnos a márkáját nem tudom.


2009. dec. 22. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hogy? Ránézel és látod az időt. Vagy egyáltalán nem ismered az analóg órát? Ha nem ismered akkor keress rá a neten, vagy ha ismered akkor nem érte a kérdést.
2009. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
15.46! Kettőtök közül nem a kérdező hülye, hanem te. Nem "egy mutatós" órát kérdezett, hanem "egymutatósat", ami nagyon nem mindegy. Gyanítom, hogy percre pontosan nem lehet megállapítani az órát, csak kb betájolva aszerint, hogy a két szám között a "kismutató" hol helyezkedik el. Gondolom, inkább dísztárgy, mint praktikus időmérő eszköz.
2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocs barátom, majd akkor hüjézzél rá amikor én is, szerintem nem őriztünk együtt libát, hogy leoltsál. De te mint tökéletes ember soha sem néztél félre egy kérdést sem, gondolom én. Elnéztem na bumm, te meg hüjézel egyből. Olyan K okosnak azért ne hidd magad, ezért is írtam hogy nem értem a kérdést úgy, és nem tudom, hogy én mikor mondtam a kérdezőre hogy hüje, kérlek idézd már pontosan ide majd a válaszodba, ha fogsz egyáltalán, mert kíváncsivá tettél. Miért kell egyből tipikus rosszindulatú p@rasztnak lenni ok nélkül? Áll a f@rkad, vagy mikulásod van? Alapjáraton vagy ilyen? Mert akkor a taigetoszról kellett volna legurítani téged is a hozzád hasonló "ember"társaiddal.
2009. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Anyád! Nem áll a farkam, mert nincs! Ha azt kérdezed valakitől, hogy nem ismeri-e az analóg órát, az mi, ha nem lehülyézés? Ly-nal! Egyébként egy ártatlan lehülyézéstől, ami egyáltalán nem durva, nem kell ilyen iszonyatosan trágárul és gorombán reagálni! A te általam történő lehülyézésed pontosan a te válaszodnak megfelelő stílusértékű, semmi esetre se goromba vagy trágár!
2009. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egyáltalán nem lehüjézés, és ahhoz sincs semmi jogod, hogy az én mondatom mögé láss bármit is, a jelen esetben azt, hogy te ezt lehüjézésnek gondoltad, holott, szó sincs erről. Ez egy egyszerű kérdés volt, hogy ismeri-e az analóg órát. Ha lehüjézni akartam volna, azt írtam volna, hogy ekkora hüje vagy, hogy nem ismered az analóg órát? De, nem ezt írtam, így szó sincs erről.

Nincs farkad, okés, írtam is utána, hogy mikulásod lehet a másik esetben.

Azért írom pontossal a hüje szót, hogy ne legyen semmi probléma belőle a szűrőn. Tudom hogy Ly-nal írjuk pontosan, szóval a magyar helyesírásról ne nyissunk vitát. Az én első válaszom nem képviselt semmi olyan stílusértéket mint amit leírtál, hogy így erre reagáltál. De ha még így is lett volna, nem hozzád szólt, hanem a kérdezőhöz és nem hiszem hogy meg kellene védeni őt hisz nem vagy az anyukája (De ez mind csak ha, mert nincs így) És igen trágár és goromba volt a rákövetkező hozzászólásom, ami már a valóságnak megfelel, tehát hozzád szólt és azt kell, hogy mondjam, hogy jogosan, mivel én hozzád sem szóltam, te meg jössz és hüjézel.

Az meg a te saját bizonyítványod, hogy neked a hüje az egy sima hétköznapi szó, ami nem durva, gondolom majd a gyerkőcödet is hüjézed, hisz ez egy nem durva szó.

Én normális hangételben beszélek mindenkivel és nem hüjézek le senkit mert elrontott valamit, majd tanul a hibájából, így én is fogok. De ezt meg lehetett volna oldani annyival, hogy elmagyarázod nekem, mint csökött agyú hüjének, hogy az nem egy mutatós, hanem egymutatós és egy mosollyal meg lehetett volna oldani, de nem, tapírnak kell lenni, pedig ez nem nyomatékosít semmit, nálam legalább is...

2009. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!