Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Hol vásárolhatok...

Sürgős! Hol vásárolhatok Nunchakut?

Figyelt kérdés
Ebay-en és hasonló helyeken láttam viszont nincsen bankkártyám és egyéb fizetős online pénztartalmú cuccom,és Magyarországon nem is nagyon láttam helyeket,neten boltokat is kerestem ahol tudok vásárolni de többnyire lőfegyverek és kések voltak de nyilván nem erre van szükségem.Tudom nagyjából használni mert megoldottam homemade verzióban viszont egy igazi azért mégis jobb lenne,mint késekkel és más okossággal mászkálni.Ha tudtok valami helyet,boltot akár online azt szeretném ha megosztanátok! a válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy "közbiztonságra különösen veszélyes eszköz", mint egy konyhakés vagy éles lőfegyver.
2014. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az ököl is lehet ugyanúgy mint a kés vagy akármi más,viszont én nem akarok ilyen késelős köcsög lenni ha mondjuk megtámadnak az utcán vagy valami.
2014. ápr. 20. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj magadnak egyet.Kell hozzá seprűnyél amit méretre vágsz,egy lánc,meg 2db U szeg.12 évesen én is csináltam.Így a legolcsóbb.
2014. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az senkit nem érdekel, hogy szerinted mi milyen. A hatályos magyar jogszabályok értelmében a "nuncsaku" nem különb, mint a boxer, az ólmosbot vagy a konyhakés. Ha a rendőr megtalálja nálad, pont olyan elbánásban lesz részed, mintha szamurájkard lenne nálad.
2014. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:

Paypalra tudtommal lehet utalni is banki átutalással, nem kell dombornyomott bankkártya hozzá. Amúgy szerintem kapható Magyarországon is olyan helyeken, ahol harcművészetekhez való kellékeket árulnak.


De a Nunchaku teljesen alkalmatlan önvédelemre akkor is, ha nem nézzük, hogy jól megbüntetnek miatta. Lehet, hogy 5 év képzés és gyakorlás után már nem haszontalan, de addig biztos, hogy az. Sőt, önveszélyes.

Veszel egy gázsprayt egy ezresért és SOKKAL beljebb vagy.

2014. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha szeretnél biztonságos környezetben nunchaku használatot tanulni 2,5 hónap alatt, akkor itt a helyed!


A gyakorló fegyvert és a tudást mi adjuk. A tanfolyam végén pedig mindkettőt megtarthatod...


https://www.youtube.com/watch?v=qbv8dwvqcRc

2015. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!