Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek írok Facebookon,...

Legion kérdése:

Ha valakinek írok Facebookon, és látom, be van jelentkezve, de az üzenethez nincs kirakva a pipa, és a kiírás, hogy mikor látta, akkor elolvasta az üzenetet, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
meg nem olvasta el :)
2014. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
lehet hogy elolvasta,a látta csak akkor jelenik meg hogyha oda is kattintott.
2014. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát!Dirtboytól kérdezném,nekem fejből nem ugrik be hirtelen,akkor,ha levelet kapunk,piros lesz a középső.Csak akkor tudom elolvasni,ha rá is kattintok?
2014. ápr. 20. 19:37
 4/7 dirtboy ***** válasza:

ha be vagy jelentkezve és levelet kapsz akkor jelzi fent pirossal ugye hogy üzi van de közben fel is ugrik lent a chat és ott látod az üzenetet vagy egy részét.

tehát kattintás nélkül is látod legalább egy részét.

ha nem vagy bejelentkezve és úgy kapsz üzit akkor csak fent jelzi pirossal hogy leveled van.

ha arra kattintasz akkor kidob egy listát az utóbbi talán 3 levéllel,időrendi sorrendben lesznek,a legújabb a legfelső.

az üzenet egy része ott is olvasható,ha arra rá kattintasz akkor dobja majd ki neki hogy láttad és jeleneik meg az üzenet lent chat-ben.


ha bele keverjük a mobilokat is,nekem androidos van nem tudom másfajtán hogy jelenik meg de nekem a massanger elég sok karaktert megjelenít anélkül hogy rámennék a szövegre.

tehát ha telóról volt fent akár kicsit hosszabb szöveget is el tudott olvasni.

okos óra,bt fejegység meg stb meg megint csak újabb lehetőségek,okos óra nem tudom meg jeleníti e a szöveget neked egyből,fejegységem bt-s de nem szoktam úgy használni,lehet hogy csak jelez de nem írja ki a facebook üzenetet.

2014. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a türelmes válaszod!Csak annyira idegesít engem,más mobilnál kiírta,hogy ekkor meg ekkor látta,most meg már csak onnan sejtem,hogy elolvasta,hogy volt bejelentkezve.Ugyanakkor akkor meg válaszolhatott volna rá.De mi van,ha nem nézte meg komolyabban?Á,a technika tényleg szétválasztja az embereket....
2014. ápr. 20. 20:00
 6/7 dirtboy ***** válasza:
én is utálom ha netán ilyen van,szerencsére azért nekem többnyire vissza is írnak ha bejelentkeznek.
2014. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül méltóztatott visszaírni.Bár ne tette volna...Fenntartom az előzőt.Kellemes húsvéti ünnepeket!
2014. ápr. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!