Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tipmix szelvényen hogy jelzik...

Tipmix szelvényen hogy jelzik ha ki lett fizetve?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szelvényszám alá pecsételik,hogy FIZETVE és a hátuljára pedig a összeget ( nálunk úgy szokott leni) .
2014. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez így van!De volt,hogy lottóban nem fizettek ki,mert úgy adtam elő magam,hogy belegabalyodtam és most nem tudom,hogy nyertem-e?Dehogynem tudtam:)!De azt is tudtam,hogy verik át a jónépet!Simán lehúznak egy nyeretlen szelvényt és "gratulálok van egy hármasa a 6-oson"!/4-esem volt/Így felmutattam látványosan a kamerának és eltettem a csicsedlit.Na meg a szelvényt is és mivel,hogy megijedtek így "várjon félre jelzett a gép 4-ese van"Így hogy tartsam a szám azt is kifizették,de már zsebből,ugyanis a nyertes szelvény nem volt lehúzva:)!Azt egy másik terminálnál fizették ki!Vannak a vaksi mamókák,őket ott verik át ahol csak tudják.Hiába hiszi azt hogy nyert valamennyit,de elmagyarázzák,hogy nem azokat a számokat húzták ki!Kész beletörődik és kidobatják vele a kukába,utána meg kipecázzák maguknak!
2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!