Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson staron hogyan lehet...

Maci77 kérdése:

Simson staron hogyan lehet elérni hogy tűz jöjjön ki a kipufogóból?

Figyelt kérdés
Már láttam csoppereken és kocsikon de simsonon akarnám megcsinálni volt ojan hogy ette az olajat és két fulladás között tűz jött ki a könyökből de hogyan lehet elérni hogy láng jöjön ki?
2014. ápr. 22. 22:18
 1/4 anonim válasza:
xDDDDDD nem tudom de faszán nézne ki xd.
2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahogy te akarod, úgy sehogy. Eleve azokba más motor van, más a nyomaték, meg minden. De lehet hogy nitró is van enne, de azt nem ajánlom simsonhoz, mer könnyen szétrepül a motor.


Másképp meg lehet csinálni, öntesz egy pici benzint a kipufogóba, beindítod meggyújtod és lángol, nem ajánlom mert ráköpheti az indexlámpára, üllésre és az is meggyullad. Csak saját felelősségre csináld.

Itt egy vidi róla: https://www.youtube.com/watch?v=S5N7PQSXMt0

2014. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így már csináltam csak hamar elelszik a tűz úgy akarnám hogy benzint belevezetni vagy ijesmi és valami gyujtószerkezetet csinálni hogy ne keljen gyujtóval idétlenkedniXD
2014. ápr. 24. 20:31
 4/4 anonim válasza:
Csinálj ha akarsz. De az már atombomba lesz? xD :DD
2014. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!