Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy valaki lenövi a szüleit? A lányok is kéepesek erre, vagy csak a fiúk, hogy lenőjjék az apjukat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 18:39
 1/5 anonim válasza:
95%
Én anyukámat nőttem le nem gyengén:P lány vagyok 174cm és 18 éves. igaz már vagy 3 éve nem nőttem egy cm-t sem. apukámat szerencsére nem nőttem le meg bátyjámat sem. de anyát igen:D igaz ő am is kicsike apa meg magas...szal ez van. de nem hiszem h lány az apját lenőjje.
2008. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,az én apám 175 cm,úgyhogy nem hiszem,hogy lenövöm valaha.Tesóm fiú 170 cm.Én csak anyámat nőttem le, aki 160 cm, én 165 vagyok.
2008. júl. 26. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én apámtól csak 2 centivel vagyok magasabb és lány vagyok :)

De mondjuk anyámhoz képest is magas vagyok 170 centi.

De az biztos hogy az unokatesóimtól nem leszek nagyobb ők majdnem 2 méter magasak

2008. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Én lenőttem apámat is és az Anyámat is. :-) Én 174 vagyok és lány, apám kb 170, anyu meg olyan 165 körül. Apám apja viszont magas volt.
2008. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és lenőttem a fatert:D a 18 éves bátyámnál is magasabb vagyok, muterról ne is beszéljünk:D és az osztályban csak a 6. legmagasabb vagyok:D
2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!