Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Májusban felrakják nekem az...

Májusban felrakják nekem az állandó fogszabályzómat. és szeretnék érdeklődni hogy fájdalmas e meg hogy mit nem lehet enni. Meg ilyen átlagos tudni valókat róla. Hogyan kel tisztítani? Mi az a gumizás. Ilyenek.

Figyelt kérdés
Válaszokat fogszabályzósoktól/volt fogszabályzósoktól szeretnék.

#fogszabályzó #fogszabályzó tisztítása #tudnivalók a fogszabályzóról #fájdalmas e a fogszabályzó?
2014. ápr. 23. 19:56
 1/8 anonim válasza:

Szia.

Nekem márciusba tették fel amikor nekem tették fel alkor nem fájt de utána 1 hét után tudtam vele enni.Gyakorlatilag mindent ehetsz de egy kicsivel tovább fog tartani.A tisztitás nagyon fontos.A gumizás annyit jelent hpgy választasz egy vagy tőbb színt és azt teszok a tappancsokba.

De még majd ha már megszokod akkor uttánna a húzás lesz még rossz a húzás havonta van ott cserélil ki a gumit.Fontos hogy ne igyál Colat és hogy ne rágozz.De. a fogorvosod mindent el fog mondani.Remélem tudtam segíteni!

2014. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.:) sokat segítettél! :D De amúgy Colát miért nem lehet inni? Gondolom rágózni azér nem lehet mert beleragad ugye? :D
2014. ápr. 24. 17:40
 3/8 anonim válasza:
mert elszineződik a gumi és a rágó igen azért én kibróbáltam és végül a doki szedte le.
2014. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amúgy fiú vagy lány és korod?
2014. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány 14.:)
2014. ápr. 24. 18:27
 6/8 anonim válasza:
akkor szerintem fekete és egy másik szin nsvy j ól néz ki
2014. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy váll alattig érő barna haj..barna szem..akkor szerinted a fekete állna jól? :D én kékre is gondoltam..:D
2014. ápr. 24. 19:04
 8/8 anonim válasza:
Szerintem igen nekem is kb addig ér a hajam és nekem jól áll a fkete
2014. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!