Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rendeltem egy...

Mit tegyek ha rendeltem egy facebook-os shop-ról elutaltam a pénzt, de a termék nem érkezett meg?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapja rendeltem egy terméket a Filctollgirl-ről és elutaltam a pénzt a csajnak és 3-4 hetet mondott mire megérkezik hozzá, meg is érkezett de, mivel ő Pesten van és nem oda kapja postán ezért nem tudja feladni csak ha hazamegy és 2 hónapja ígérget és most már vissza se ír !! Segítsetek !

2014. ápr. 24. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit zavaros... kezdjük elején. Elutaltad a pénzt neki. Erre mondta, hogy 3-4 hét mire megkapja? Vagy azt kapja meg, amit rendeltél tőle?
2014. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Soha nem utalunk előre ez aranyszabály!

Rengeteg csaló ebből él :-$

2014. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta 3-4 héten belül kézhez kapom de nem kaptam ezért rákérdeztem és azt írta,hogy otthonra vidékre hozzá meg is érkezett már de ő Pesten tartózkodik és amíg nem megy haza addig nem tudja feladni és megígérte hogy 2 nap múlva egy haza és feladja na nem jött meg még mindig ezért mégegyszer ráírtam és megígérte hogy feladja 3 nap múlva nem adta fel megint és ezt 4X eljátszotta utoljára azt írta 1,5 hete hogy barátnője feladja de még nem kaptam meg szóval nem adta fel és azóta nem is válaszol semmilyen levelemre :/
2014. ápr. 24. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én azért rendltem tőle mert eddig jókat hallottam róla de az lenne a kérdés,hogy mit tehetek azért, hogy legalább a pénzem visszakapjam akármilyen módon, ezért lehet feljelentést tenni?
2014. ápr. 24. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri majd kifizetni a költségeket, akkor tegyél..
2014. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha én teszek feljelentést és nyerek akkor semmi költséggel nem jár! Válaszokat szeretnék amik segítenek nem hozzászólásokat!
2014. ápr. 24. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
buta voltál nyeld le a békát, jó tanuló pénz volt
2014. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!