Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan aludhatok el gyorsabban?

Hogyan aludhatok el gyorsabban?

Figyelt kérdés
Vagy 2 óra amig elalszom.Már néhány napja igy van.Pedig már próbáltam dolgokat.Pl elteszem a kattogó ébresztőórát a fejem fölül, nem fekszem le olyan későn.Légyszi segitsetek!!

2014. ápr. 24. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielött lefekszel igyál vizet ( igazából nem jó de annélkül én se tudnék aludni) Lámpa világítson és keress egy pontot a szemeddel lehetőleg nézd a szekrény vagy ami nem világít és nézed majd elalszol nekem ezek a műveletek 30-be tellnek tudom milyen érzés.....
2014. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Segítünk: fáraszd le magad fizikailag. Kosármeccs, teniszparti, kóborkutya-csapatok elől való futás, sódertologatás talicskával, fallabda, konditerem. 2 percen belül alszol. Gondolom kevésbé földhözragadt megoldásra gondoltál és ez nem jó.. Mindegy is, mert nincs más. Mozogjál. Az állatoknak, az embereknek is bevált jópárezer évig, neked is befog.
2014. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam nagyon jól aludni,ha napközben kifárasztom magam,pl elmegyek egyet kirándulni,vagy futok este egyet,stb.Ha ez megoldható,ezt tudom tanácsolni,hogy próbáld ki.Egy másik mód,ami használhat,ha délután,este felé megiszol egy-két pohár bort.Ettől jól el lehet álmosodni,és biztos,hogy hamar elalszol tőle.Ha ez sem segítene,akkor nyugtató teát tudok javasolni(citromfű,hársfavirág),ezek is jók álmatlanságra.
2014. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind jó tanácsok de figyelj oda magadra pl. ne igyál sokat mert este is dolgozik a vese és nem tudsz üríteni ha 8 órát alszol ezek akkor jók ha reggel egyből vécére mégy és látod,hogy van vizelet...érted?
2014. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi!am 11L.
2014. ápr. 24. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Még azt kihagytam,hogy ne gondolkozz semmin mert akkor sem tudsz aludni....
2014. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy ne gondolkozzak???Az nem nagyon fog menni...
2014. ápr. 25. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegnap írtad ki a kérdést mára virradóra tudtál aludni?


Nem szabad semmin filozni...ez a én javaslatom..

2014. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, hamarabb elaludtam.Jöhetnek még válaszok!
2014. ápr. 25. 12:30
 10/11 Nemeth Betti válasza:
Én ùgy szoktam hamar elaludni,hogy megiszok előtte egy fél liter vizét,és megeszek egy zabpelyhet.Remélem tudtam segiteni.
2016. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!