Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steel bakancs ügyben kérném a...

Steel bakancs ügyben kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés
a minap vettem egy Steel 10 soros acélbetétes bakancsot és a hozzáértőktől szeretnék választ kapni. sok ismerősöm azt mondja hogy neki semmibaja a Steellel a többiek pedig azt mondják hogy szar mert nem tartós. kb 1-2 órát volt rajtam és láttam hogy a talpán már picit kijjebb vannak a csavarok a kelleténél. az érdekelne, hogy ez normális vagy pedig egyáltalán nem és nagyjából meddig húzza egy ilyen? esetleg a kijáró csavarokkal lehet valamit kezdeni? köszönöm előre is
2014. ápr. 25. 01:19
 1/2 anonim válasza:
A steel egy necces fajta, haver is vett egyet jó régen háromszor cseréltette ki. Hol a talpa vált le az orránál, hol a festés kopott le magától (mintás volt),meg hasonló dolgok. Személy szerint én ezért nem vettem steelt. Meg amúgy sem hallottam róla túl jó véleményeket.A csavarokkal kapcsolatban azt vettem észre, hogy márkától függetlenül akármikor kieshetnek. Én kb két éve ciánkálit használok annyit biztos bír a steel is, bár ez függ attól is, hogy pogozol is benne vagy csak utcai viseletre használod, milyen gyakran ápolod. Mert ugye a sok használattól hamar megtörik a bőr, ha túl száraz.
2014. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni amit az első, ismerősnél sokáig húzta, de van akinek hamar tönkrement. Legközelebb másfajtát pl Martens, Shellys, Redroster, Undercover stb
2014. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!