Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemet láttam? Mindenki...

Szellemet láttam? Mindenki válaszoljon!

Figyelt kérdés
Egyik este feküdtem az ágyamban talán első osztályos lehettem. Éppen imádkoztam. Majd egyszer fényességet láttam a szoba közepén és egy ember alakot,de nem volt semmi kivehető. Sem arc se semmi.és kb pár másodpercis ott volt utána eltűnt. Bebújtam a takaró alá,és mikor kicsit megmyugodtam kimentem szólni a szüleimnek. Ők nem hittek nekem. Tisztán emlékszem hogy ott volt. 12/L
2009. dec. 23. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, terhes lehetsz. =/
2009. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
szerintem is :D
2009. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
és akkor leszállt vala, a nagy piros gumimaci és lágyan dörmögő hangon azt duruzsolta hogy mondj el 10 miatyánkot és olvasd át a fizika házit.
2009. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12 évesen még nincs is fizikája. =D
2009. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

ez nem vicc rovat

biztosan szinte átszellemülten imádkozhattál, komoly, mély hittel, és nem tudatosan esetleg egy angyalt véltél látni. Isten nem idézi elő, hogy lássuk az angyalokat, úgyhogy nem fizikailag láttad. esetleg fáradt is voltál.

nagyon bölcs dolog, hogy imádkozol, ne hagyj fel ezzel a szokásoddal

2009. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem imádkoztam túl nagy beleéléssel csak unatkoztam aztán azért.
2009. dec. 23. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

én voltam , kivetült a lelkem , bocsi ha megijesztetelek


XD

2009. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én annyi idős voltam kb.,mint most te.Betegen feküdtem otthon.és azért imádkoztam,hogy mielőbb gyógyuljak meg.Közeben kinéztem a szoba ajtaján,ahol hétágra sütött a nap.Egyszercsak az ajtóban megjelent egy fényes,lángoló kereszt.Akkor csodának hittem én is.

Jóval később jöttem rá,hogy az emberi képzelet határtalan,és különös dolgokat produkálhat.

Valószínűleg,te is sokszor gondoltál arra imádkozás közben ( ha nem is éppen akkor),hogy jó lenne látni a Jézuskát,vagy az angyalokat.És ez a kívánság jött elő a tudatalattidból,amikor láttad a jelenséget.

2009. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2009. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt már elsőként ellőttem, humorzsák. =)
2009. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!