Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "letiltala...

Mit jelent az, hogy "letiltalak a fészről? " Valakinek megírtam a véleményem, és megfenyegetett, hogy letilt a facebook-ról. Lehet ilyet csinálni? És hogyan? Én csak felhasználó vagyok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tilt le, hogy neki többet nem fogsz tudni semmit sem írni - ettől függetlenül ugyanúgy fel fogsz tudni lépni az oldalra, és mindent tudsz csinálni, csak neki nem fogsz tudni írni. Sőt, ha jól tudom nem is fogsz tudni rámenni az adatlapjára sem - de ez nem biztos.
2014. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha o tilt le, akkor nem lathatod az adatlapjat, be sem jelolheted, nem latgatod a kepeit sot nem irhatsz neki uzenetet sem.
2014. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!