Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja ennek a ket fiunak...

Mi baja ennek a ket fiunak velem? Miert ennyire bonyolultak a fiuk?

Figyelt kérdés
szoval van ket srac mindketten ilyen kozponti helyes okos fiuk es baratok de velem olyan nem tudom furcsak.szoval az egyik folyton piszkal kotegszik de viszont ha rossz keevem van ott van es szandekosan hulyul hogy nevessek, a masik nem olyan durvan szologat be de o is szokott kotekedni,van amikor nagyon kedvesek van amikor bunkok de ha nem vagyok ott akkor mindig megvedenek barkitol ha rosszat mond rolam valaki rogton le allitsak oket,de mi akkor baratok vagyunk nem? fogalmam sincs miert ilyen a viselkedesuk? mert azon kivul hogy nagyon ugyetlen vagyok es kicsit sokat beszelek mast nem csinalok ellenuk talan bosszantom oket? de csak nevetni szoktak ha valami ugyetlenseget csinalok de a tobbi fiuval semmi bajom tobb a fiu baratom mint a lany de mi bajuk nekik kettojuknek velem? ezen mar gondolkoztunk legjobb baratnommel de nem jottunk ra igy gondoltam kiirom ide valaki hat ha megtudja mondani miert 13/L

#barátság #bosszantas
2014. ápr. 26. 01:33
 1/2 anonim válasza:
Szia.Szerintem ők többet éreznek irántad mint barátság csak nem akarják bevallani még talán maguknak sem így nem tudják hogy álljanak hozzád. Szerelmesek, ennyi. ;)
2014. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az nagyon nem lenne jó, mivel legjobb barátnőm szerelmes az egyik srácba, és a barátnőm nekem számít nagyon sokat, szóval remélem más miatt ilyenek de szerintem egyszerűen rá fogok kérdezni mi bajuk velem de azért köszi a választ
2014. ápr. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!