Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem a feltett kérdésre...

Miért nem a feltett kérdésre válaszolnak, hanem a helyesírási hibáim ba**tatják?

Figyelt kérdés
Diszgráfiás és diszlexiás vagyok és néha nehezen akadozva olvasok és nagyon sok hibát vétek íráskor. A minap kiírtam egy kérdést és nem a kérdésre válaszoltak, hanem leoltottak, hogy takarodj már ostoba vagy, nem érzed szégyennek, hogy nállad hejesebben írok meg ilyenek. Mirejó ez nekik, hogy mindenbe belekötnek?

2014. ápr. 26. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesbe le kell irni,hogy elnezest a helyesirasi hibakert....ennyit kell irni nekem be szokott vallni .


Par kerdest belinkelhetnel ide ha szeretned,hogy valaszoljunk ra...

2014. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiszoktam írni, hogy elnézést...

De akkora bunkó mind(tisztelet a kivételnek)

2014. ápr. 26. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Sok olyan felhasznalo is van ,lehet itt aki a eletbe nem tud kibontakozni nincs sikerelmenye allandoan bantjak es valahol ezt a duhot le kell adni de lehet,hogy nem tudja mashol csak itt,most ha ilyen van el kell viselni,vagy jelented a valaszt.... ha ugy latjak a moderatorok,hogy szabaly serto letorlik a valaszt..
2014. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyesírást ellenőrző progik, vagy pl. a magyarhelyesiras.hu, ott ki tudod másolni a helyes szót, ha ez fontos neked. Azért kötnek bele az emberek, mert ez tényleg butaságot sugároz, pedig lehet, hogy nem vagy az. Sajnos ezt így látatlanba nem tudjuk eldönteni..
2014. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"nálad helyesebben"
2014. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!