Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés
Nézzek YouTube-on videót? Az a problémám, hogy nem tudom hogyan kezdjek hozzá mert nagyon tetszik például lerajzolni egy kocsit szépen.

2014. ápr. 26. 15:28
 1/3 anonim válasza:
(Ez csak az én véleményem) Szerintem nem lehet megtanulni rajzolni. Valaki tehetséges valaki meg nem. El kell fogadni. Én pl. eléggé jó rajzos vagyok. Ez van.
2014. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet, de én még szeretnék tanulni rajzolni.
2014. ápr. 27. 01:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne azt rajzold le, amit nem szeretsz. Annak semmi értelme. Keress képeket a neten, amiket lemásolhatsz. Olyan rajzokat amik szerinted szépek, és könynen le tudod másolni.

How to draw videókat is nézhetsz, de azt inkább haladóknak csinálják. Én ritkán szoktam olyanokat nézni, mivel nem nagyon tudok belőle semmit sem hasznosítani még, és csak az érdekel belőle, hogy hogyan készül el egy nagyon szép kép.

2014. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!