Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor az ebay-on licitálok,...

Amikor az ebay-on licitálok, és az utolsó 10 másodperc van, akkor az utolsó hanyadik másodpercben kell ajánlatot tenni, hogy az oda is érjen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én általában kivárom míg már csak 5-4 másodperc van vissza, csak akkor ciki, ha az előtted licitáló beállított olyat, hogy egy bizonyos összegig túllicitáljon mindenkit automatikus a rendszer.
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez az internetkapcsolatodtol is fugg.

Amugy en mar az evek alatt megtanultam, hogy nem eri meg ott gorcsolni a gep elott es kormot ragva izgulni, hogy vajon valaki tullicital vagy sem.

Ha valami megtettszik erosen elgondolkozom, hogy mennyi a maximum amit raszanok. Ennel az osszegnel nem megyek feljebb, mert az ember hajlamos a licitalas heveben (a nyeres lehetosege a szeme elott lebegve) tobbet licitalni,mint amennyit megengedhet maganak.


Ezt elkerulendoen vagy 1 nappal a lejarat elott beallitom, hogy max licit x, vagy ha napkozben van a licit lejarat es epp ott vagyok a gep elott, akkor figyelem, es az utolso 20 masodpercben teszem ra az altalam raszant maximumot. Elotte nem licitalok fillereket, mert nem eri meg az idomet ott vesztegetni.

2014. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!