Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem egy film címé...

Elfelejtettem egy film címé valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Emlékeim a filmről:Volt egy család apa anya volt egy fiuk és egy lányuk.Szétmentek az anya elköltözöt gyerekeivel apja házába ami egy edő közepén volt?(ez csak ugy dereng :D).Utána a fiu lelt a padláson egy könyvet ami az erdőben élő manőkről vagy mikről?! szólt amit nagyapja irt.Ezt a könyvet akarja később majd a főgonosz is. Még a faházat valami védőkör védi amit a nagyapja csinált még régen(gombakör o.O?)Van egy kis(manó?) ami védi a könyvet és szereti a mézet.Szerintem a fiuról szólt az egész.Nemtudom segitsen valaki:D

2014. ápr. 29. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Híd Terabithia földjére? :D Csak tippelek.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ rákerestem de nemaz. :S
2014. ápr. 29. 20:57
 3/5 anonim válasza:
Spiderwick krónikák 
2014. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Spiderwick krónikák :)
2014. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösztök skacok már nagyon régóta keresem ezt a filmet és megvan *_* Mégegyszer kösz a segítséget :DDD
2014. máj. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!