Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a Szent...

Mi a véleménytek a Szent Margit Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 18:51
 1/1 anonim válasza:

Vannak problémák a Margittal, elég nagy ellentmondások a diákok és az iskola szelleme között.

Tegnapi nap folyamán egyenruhában ültünk végig egy 3,5 órás misét a Bazilikában, ma pedig tanítás után a Feneketlen tónál élvezik az élet káros örömeit a kedves diákok.

Ez csak egy - elég jelentős - része az ide járó emberknek, én nem tartozom közéjük, de nem nehéz belefolyni aba amibe nem kéne.

Én remélem, hogy a következő tanévet már nem itt kezdem. Annak, akit nem zavar a sok (viszonylag jómódú) cigis, füvezős, piálós beképzelt majom, és el tud élni velük párhuzamosan, javaslom ezt a gimit, mert ha ezektől el tudsz vonatkoztatni, jó tanárok, jó osztályközösségek vannak. Bár mióta én ide járok (még csak 1 éve) romlott a színvonal, az igazgatóság pedig butábbnál butább ötletekkel akarja megfékezni a diákságot.

Összességében nem rossz suli, meg lehet találni a megfelelő közösséget és baráti kört, de ne arra számíts amit a nyílt napon látsz, mert minket akkor elküldenek kirándulni, és csak a jeles tanulók láthatóak a jó tanárokkal.

Bárkinek bármi kérdése van az iskolával kapcsolatban, írjon privátban, válaszolok! :)

2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!