Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay kicsit furi telón!...

Ebay kicsit furi telón! Hogyan lehet ebay-en összegyüjteni, majd egyszerremegvásárolni a tárgyakat? (Nekem csak úgy megy, hogy egyenként megveszem )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha több embertől vásárolsz akkor nem tudsz egyszerre, mivel több embernek kell fizetned.
2014. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebya kicsit furi telon? En letoltottem az eBay app-et, es semmi baja. Sokkal jobb, mint telon bongeszot nyitni es ugy eBayezni.


Nekem van olyan opcio az eBayen hogy kosar. Oda szoktam bepakolni egy rakat dolgot, ami tettszik de meg nem biztos hogy megveszem, de nem akarok par nap mulva ujra keresgelni utanuk. Aztan mikor oda jutok,hogy na fizetek, akkor tudok olyat hogy a kosarban mindent, vagy csak xy elado termekeit. Neked nincs kosar?


Ott van, hogy "add to cart"

[link]

2014. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen telód van?
2014. máj. 2. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
iPhone 4S
2014. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!