Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le hogy ne...

Hogyan rázzam le hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom (haverom) akit régebben kedveltem, jóban voltunk. Mára viszont teljesen más lett a baráti körünk. Ő egy olyan baráti körbe van benne hogy ott nem nagyon érdeklik inkább kihasználják. Ilyenkor jön hozzám, de valahogy már nem érdekel, csak jóindulatból beszélek vele. Nos az én baráti köröm haragba van a "haverommal" tehát nem nagyon fér össze a két dolog.

Mit tanácsoltok hogyan rázzam le hogy ne bántsam meg?


2014. ápr. 30. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenképp szemétség lenne tőled.. Nekem úgy tűnik az egészből, hogy te vagy az egyetlen olyan barátja, aki törődik vele, és nem csak kihasználja. Próbálj meg úgy tekinteni rá, mint egy kiskutyára, akit nevelgetsz, jó irányba terelsz, ha eltéved, és hozzászoktatod a családodhoz..:) Egyszerűen csak próbáld meg beilleszteni a bandátokba.. Mert ha eldobod cask úgy mint egy rongyot, a régi barátod, az úgy venné ki magát mások szemében is, hogy te semmire tartod a barátságot.. Hogy nem jelentenek sokat számodra a barátaid.. Bár nem ismerem a helyzetet, és most egy kicsit a saját helyzetemet képzeltem bele ebbe, de akkor is, a barát az barát.. Nem lehet csak úgy "lerázni", csak mert nincs szükséged már rá..
2014. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!