Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 5 évig voltunk házasok. Nem veszekedtünk, jóban voltunk, mégis valami hiányzott a kapcsolatunkból. Több pikantériára vágytam. Egyik hétvégét a nejem az anyósoméknál töltötte. A hálóruháimat elfeljtette kimosni előtte. Mivel hideg éjaszkánk volt, ezért nem aludhattam fecskében. Tétovázva ugyan, de felvettem az ő kasmír köntösét. Magamnak is nehezen vallottam be, de jól éreztem magam benne. Innentől kezdve egyre több ruhadarabot próbáltam fel titokban. A csini hálóinghez nem mutatot jól a bundás lábam, ezért epilálni kezdtem. Szintén titokban táncklubbokba, bárokba jártam. Itt ismerkedtem meg Szebásztiennel. Rögtön elvarázsolt sármos, humoros, sziporkázó egyéniségével. Egyre több időt töltöttünk együtt és egyre intimebb pillanatokat osztottunk meg egymással. Egyik este túl bátor voltam, és felhívtam magunkhoz. Viszont a feleségem hamarabb jött haza a munkából és rajtakapott minket, ahogy huncutkodunk. Teljesen le volt döbbenve és pofon is vágott. E lis sírtam magam, mert engem is felzaklattak a történtek. Megbántottam őt, rádásul az én kis mucikámat is kellemtlen helyzetbe hoztam. Eddig még egy nő sem látta mesztelen az anyján kívül. Hogy szakítsak tapintatosan a nejemmel? Básztikával akarok élni, nem bírom nélküle. Sosem voltam még ennyire szerelmes és tüzes.
2014. máj. 1. 18:39
 1/1 papplacika:D válasza:
Szerintem ezt a homoszexuális ötletet felejtsd el, és békülj ki a feleségeddel, mert ez így tovább nem mehet, mivel a nő a férfival van, a férfi pedig a nővel! Remélem a válaszomat megfogadod. (nem akarlak megbántani)
2014. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!