Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek egy ember sztárfüggő?

Lehetek egy ember sztárfüggő?

Figyelt kérdés
Én annyira szeretek egy sztárt hogy nagyon.Az egész szóbám vele van(poszterekkel),egész nap rá gondolok,tudok mindent róla és az egész telefonom vele van.Úgy érzem ő a mindenem.Ő miatta élek.DE INKÁBB AZ A FONTOS HOGY LEHET EGY EMBER SZTÁRFÜGGŐ?
2014. máj. 1. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésnél elrontottam lehet hellyet lehetek-et irtam.
2014. máj. 1. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is lehetett észrevenni a hibát, ne ostorozd magad.
2014. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkedveled a személyiségét,valószínűleg a kinézetét is. (pl. azért mert hasonít rád,egyforma nézeteitek vannak,vagy csak szereted amit csinál) Aztán ha eléggé belehergeled magad,azzal,hogy interjúkat nézel,vagy ha énekes koncertekre jársz vagy megvan az összes lemeze,ha színész láttad az összes filmjét stb... egyre közelebb érezed magad hozzá. Egy idő után megjegyzed a beszédstílusát, felismered a hangjáról,vagy akár a kisujjáról is. Nem foglalkozol mással,nincs más téma amiről beszélgetni tudsz valakivel. Ilyenkor egy kicsit le kell állni :)


Egyébként kíváncsivá tettél,hogy ki a te "mindened" :)

2014. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ross Lynch:D
2014. jún. 2. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 2. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen homár ez Ross Lynch
2014. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!