Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elől deszka hátul léc hogy...

Elől deszka hátul léc hogy mit jelent valójában?

Figyelt kérdés
miért van az h a barátnőm azt mondja nekem h nem felel meg nekem mert kicsi a melle és kicsi a feneke és hiába mondom neki h nekem nem a külseje számít hanem ami belül van és kérlek titeket h segítsetek nekem h mit jelent az Elől deszka hátul léc ?
2014. máj. 2. 12:11
 1/7 dirtboy ***** válasza:

azt jelenti hogy lapos az illető,tehát kicsi a melle és lapos a feneke.

egy deszka is sík,egy léc is sík felületű,ezért jött ez a kifejezés hogy elől deszka hátul léc.

2014. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szőke, akkor nyugtasd meg, hogy a belső alatt nem a beleit érted, nem fogod megnyúzni, hanem a belső értékeire gondolsz, mint például az esze. Khm.
2014. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket
2014. máj. 2. 17:18
 4/7 A kérdező kommentje:
és még annyit kérdeznék hogy hogyan lehet ezt jóvá tenni azt amit el rontottam ?
2014. máj. 2. 17:20
 5/7 dirtboy ***** válasza:

sejtelmem sincs,ha úgy történt ahogy leírtad tehát nem sértegetted és mondtad neki hogy nem számít ha nem nagy csöcsű meg nem brazil segge van akkor igazából nem csináltál semmi rosszat.

ő inkább saját magára haragszik amiért nem olyan mint amilyen szeretne lenni.

jobb lenne ha úgy próbálnál vele dűlőre jutni hogy felhozod a saját hibáidat,hátha akkor jobban elfogadja magát is,hiszen senki nem tökéletes.

2014. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogyan lehetne azt meg oldani h ki béküljön velem ?
2014. máj. 2. 20:38
 7/7 dirtboy ***** válasza:
arra írtam az előző írásomat.
2014. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!