Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Régeben tényleg...

Fiúk, Lányok! Régeben tényleg a csapból is a Tokio Hotel folyt?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem emlékzem rá. Melyik évben volt az a Tokio Hotel tömeghísztéria vagyis Tokio Hotel mánia?

2014. máj. 2. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor régebben? Én nem tudok róla.

Régebben én nagyon szerettem őket és nagy fan voltam,de most már nem nagyon érdekel...

2014. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja, 2006 körül.....de izé most dolgoznak az új albumon és ha kijön, akk valószinüleg megin aztb hallgat sok mindenki.
2014. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen, így volt legalább 2007 végéig, utána Amerikába mentek promózni, utána Ázsiába, utána Dél-Amerikába...de úgy tudom nemsokára visszatérnek Európába...
2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

haha. 2006-7-ben volt a nagy TH-láz, amikor itt voltak a Viva Comet gálán, valamint koncerteztek is a SYMA-ban. akkoriban kis takony voltam még, de emlékszem hogy nem telt el úgy nap, hogy ne hallottam volna valamit róluk. ezerrel mentek a friss híreket közlő blogok, a fanfiction-ös blogok stb, aztán ez elcsendesedett.

most rá vannak kattanva amerikára, Los Angelesben élnek kb. :'D bár megértem őket, én is beleszeretnék az USA-ba nagyon hamar.:)

2015. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!