Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
Már 10 éve kb 10 kilótól szeretnék megszabadulni. Aktívan sportolok (bicikli, futás, séta néha falmászás és úszás + tollasozok) hetente összesen kb 5-6 órát de egy kiló nem megy le 162cm vagyok 62 kilóval. Az a fura, hogy kissé kockás a hasam, viszont hiába biciklizek és futok a lábaim ugyan olyan narancsosak. Néhány ember megpóbálja megmagyarázni, hogy köteles a modern ember meghízni! De én nem akarok zsíros löttyedt húscsomó lenni. 22 vagyok és az egyetemen kb 50-60% -os az elhízás, de lehet még több is. Egy a testalkat meghatározós órán kiderült rólam, hogy elhízott vagyok annak ellenére , hogy a felsô testem nô létemre szinte szálkás és a combkarú nagy darab csoporttársam (170cm kb 90kg) hazugsággal az én testzsír/ bôrredô adataimat adta magának és kijött az atléta alkat neki. Elhízott és mégis ô lett a sportos. Akkor háborodtam ezen fel amikor az alsó lábszárat mértük: nekem ott nem volt szinte zsír a mûszer csak a bôrt érzékelte. Akkor csalnom kellett volna nekem is. Nagyon eltértem a kérdéstôl, de mindegy. A napi kalória bevitelem kb 1000 (nem hazudok).Kenyeret is ritkán eszek, de nem azt a felfujt valamit, hanem igazi rozst (kicsit több, mint a másik, de 0,5 kg-mal 4 napig kihúzom). Ha lehet csak gyümölcsöt és zöldséget eszek. Arra is gondoltam, hogy a májam van elzsírosodva azért nem annyira feltünô a külsô zsír.
2014. máj. 3. 01:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!