Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A38-as hajó mekkora?

A38-as hajó mekkora?

Figyelt kérdés

Nem találtam róla semmilyen infót, csak annyit hogy a hasznos terület az kb 3000m2.

De engem a hosszúság, szélesség, magasság érdekelne, meg az hogy hány fedélzete van :S


2014. máj. 4. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendezvények számára fenntartott fedélzet tudtommal 1, plusz a bár rész, a többi sztem raktár/öltöző/technika.


Kb akkora mint a Pecsa kis előadóterme. A belmagasságra nem emélkszem, de nem túl nagy, de nem is nyomasztó. Ami fura, hogy nagyon sötét az egész, és kicsit inog, ha igazán elkezdi ropni a nép.

2014. máj. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az internetes Magyar Hajóregiszter szerint 85 m hosszú, 15 m széles, és 1,70-et merül. Kőszállító hajóból alakították át, a ruszkiknál egy rakás van ebből a típusból eredeti állapotában. A hajó gyomrával együtt 3 fedélzete van + felül a terasz.


[link]

2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!