Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sűrgős! Valaki létszi tudna...

Sűrgős! Valaki létszi tudna írni nekem különleges fiú neveket?

Figyelt kérdés

Várandósságom utólsó szakaszában járok, de még nem találtam megfelelő nevet a kisfiam számára. Valami különlegeset és ritkát szeretnék. Nem ilyeneket, hogy Bence, Marci, Péter. Az ilyenek is szépek de ilyet nem akarok.

Létszi segítsetek. Előre is köszi :)



2014. máj. 5. 10:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azok közül amit te írtál kérdező nekem max. a Zénó jön be, de ízlések és pofonok. Örülök, hogy az általam javasolt Zente és a Zétény viszont tetszik :)
2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Z betűs nevek amúgy is tetszenek, van közöttük igazán különleges. Apukámat amúgyis Zéténynek hívják. :) A Noah azért tetszik mert így hívják a baba apukáját. A többi meg egyszerűen bejön :)
2014. máj. 5. 12:58
 13/19 anonim ***** válasza:
Borisz, Kende, Ruben, Viktor, Szabolcs, Valentin, Mirkó, Noel, Zalán, Patrik,Andor, Kristóf, Bercel, Brúnó, Zénó, Zente, Hunor, Erik, Armand, Örs, Albert, Marcell, Olivér, Fülöp, Ervin, Milán, Miron, Benjamin, Krisztofer, Rajmund, Dominik, Flórián, Márk, Benett, Alexander, Arnold, Roland, Dorián, Ferdinánd, Nolen, Leon, Csanád, Martin
2014. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Dominik, Darell, Donát, Dávid, Gergely, Csaba
2014. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, végülis meg lett a név.

Zakariás, Zénó lesz a neve :)

2014. máj. 6. 17:16
 16/19 anonim ***** válasza:

nekem a Larion tetszik, ismertem (messziről) egy ilyet. hogy hívnak?

zétény meg egy volt osztálytársam fia, bár az annyira nem tetszik.

2014. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Engem Ariadnénak hívnak, de a betűvel egy név sem tetszett. A Zakariás, Zénót meg imádom, meg illik a vezeték nevemhez (mert az enyémet kapja) úgyhogy ez maradt. Este kell mennem a kórházba szülésbeindításra alig várom, hogy a kezemben tarthassam :)
2014. máj. 7. 09:28
 18/19 anonim ***** válasza:
A férjed pedig Ariad? Háháhá!
2014. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nincs férjem, de nem így hívják a baba apját...
2014. máj. 7. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!