Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ma lógtam a...

Mit tegyek? Ma lógtam a suliból.15/l

Figyelt kérdés
9-es vagyok egy gimiben és délután 1-re kellett suliba menni az érettségi miatt,és délelőtt 11-kor találkoztam a barátnőmmel.Elmentünk sétálni és nagyon jól éreztem magam.Hirtelen gyorsan Elment az idő,megnéztem az órám és egy óra múlt 5 perccel és kitaláltuk,hogy akkor nem megyünk be.Most pedig olyan lelkiismeret furdalásom van,soha nem lógtam eddig és nem is fogok,soha többet.Igazolásom lesz,mert holnap is délután kell menni,és délelőtt Elmegyek az orvosomhoz.Mit tegyek a lelkiismeret furdalás miatt?

2014. máj. 5. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van igazolás akkor semmi baj, kivéve ha valami fontosat vettek az osztálytársaid vagy témazáró volt.
2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az majd idővel elmúlik, mást nem igen tudsz tenni ellene.
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!