Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lógtam a suliból (többi lent)?

Lógtam a suliból (többi lent)?

Figyelt kérdés
Már 2 hetet nem mentem be az iskolába 9. osztályról van szó,áskor is lógtam de most az első hétről tud anya és igazolt a ásodik héten viszont csak hétfő-szerda az ami igazolva van és most is el lógtam,nagyon szégyellem magam de már későnek tűnik,anya telefonált de nem vettem fel,sztem felhívta az osztályfőnök,mit csináljak? hogy álljak anyához.Télleg egbántam de már nagyon sokszor volt ilyen és ár iskolát is váltottunk miatta de csak lógok.

2013. dec. 2. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bírsz felkelni reggel? Vagy bántanak az osztálytársaid? Valami oka csak van, hogy miért lógsz. Ezt kéne felderíteni, és megoldani.
2013. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért csinálod?

Nem tetszik a suli? Akkor minek jársz oda?

Leégeted a szegény szüleidet

2013. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább menj el szakmát tanulni, ha ennyire nem

bírod a tanulást

2013. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor te ismétled a kilencedik osztályt

Hát ebből nem sok jó fog kisülni

2013. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts iskolát, ha ennyire nem akarsz bejárni.. Vagy tanulj szakmát. Esetleg jó lenne ha valaki megbeszélné beled, hogy iskolába be kell járni.
2013. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne hallgass a bántó hozzászólásokra, én megértem a helyzeted, igaz én "csak" késni szoktam általában, de néha teljesen el is alszom az első órát. Nagyon igyekszem nem késni, de legtöbbször mégsem sikerül. De én tudom is az okát ennek, csak változtatni nem tudok rajta. De ha te felderíted az okát, akkor mondd meg azt a szüleidnek, és akkor legalább ők is segíteni akarnak majd, és nem lustának fognak tartani. Neked segítség kell, és nem az, hogy jól rádordítsanak, hogy miért nem jársz be, mert azzal csak tovább nehezítik a helyzetedet.
2013. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!