Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a probléme hogy meg van...

KinaiCsako kérdése:

Az a probléme hogy meg van steamon az mw 3 és az mw 2 és amikor elindítom csak azt dobálja fel hogyjáték indításának előkészítése eltünik feldobja és ez ismétlődik és nem indítja el mi lehet a probléme?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:

És régebben elindult? Mert ha most vetted meg, a rendszerkövetelmények meg vannak?

Próbáltad újratelepíteni a steamet? És a játékokat törölni, újra letölteni és telepíteni, vagy javítani?

2014. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vettem a játékot újra instalálni próbáltam.A steamot még nem (de ha a steamot uninstalálod nem veszenek el a játékok?) és javátai is próbáltam.
2014. máj. 7. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak elveszni a játékok, csak újra fel kell telepítsd majd.

A játékok nem a steam programhoz vannak kötve, hanem a felhasználónevedhez.

2014. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké meg próbálom újra rakni.
2014. máj. 7. 18:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Újra instaláltam a steamot és még mindig nem működik.Mit lehetne még csinálni?
2014. máj. 8. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben működött egyáltalán? Rendszerkövetelmények meg vannak? Én még arra tudok gondolni, hogy a windows-sal nem kerek valami, ha régen volt újratelepítve, még azt megpróbálhatod. Máskülönben passz...
2014. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alapból nem működött a rendzsertanikövetelmények meg vannak a windowsal nincs baj mert haveromnak is mükszik és neki is ilyen van.De amúgy kösz hogy megpróbáltál segíteni :)
2014. máj. 8. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen... sajnos sikertelenül. :(
2014. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!