Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Samsung Galaxy...

Vettem egy Samsung Galaxy S4-et előfizetésre de sajnos nem tudom márt fizetni. Akkor most le tiltsák a telefont és nem fogom tudni használni?! Kérem csak olyan írjon aki pontosan tudja vagy márt volt ilyenbe része.

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélni kicsi madzsar?


Be fogják hajtani a tartozásod, megfejelve ennek a költségeivel. Mennyi az az összeg, amit még fizetned kellene?

2014. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, s ha csak arról van szó, hogy a telefon árával nem tartozol, csak a havi díjat már nem tudod fizetni, akkor csak letiltás lesz.

Ha valami összevont akcióban vetted, kedvezményes áron, hűségidővel, akkor is behajtják a különbözetet. Minél közelebb jársz a hűségidő végéhez, annál nagyobb ez az összeg.

2014. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6 hónapja vettem úgy hogy még sokat kéne fizetni.. de igazából csak az érdekelne hogy a telefont le tudják blokkolni hogy ne tudjam használni?
2014. máj. 6. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen le.
2014. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ilyen esetekbe le is szokták? vagy csak a sim kártyát?
2014. máj. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!