Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szokott még a mai fiatalság...

Szokott még a mai fiatalság valóban szóban beszélgetni?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenki msn-en beszél mindenkivel, a húgom is msn-ezik minden nap a barátnőkkel akik 1 utcányira laknak csak. De nem találkoznak szinte soha sulin kívül... Ez miért jó? Elmehetnének sétálni, pasizni, akármi, de ők csak ülnek a gép előtt. Nem csak ők, gondolom sokan mások is.
2009. dec. 26. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

csak msn-enen szoktam beszélgetni a barátaimmal.

nem túl jó, de minden barátom akkora kocka, hogy egész nap a gép előtt ül. pedig a szomszédban laknak.

2009. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok és szoktam. Az igaz, hogy sokat msn-ezünk, de csak akkor ha túl hideg van kimenni vagy esik az eső vagy hasonló. De sokat járunk ki a városba sétálni, vásárolgatni, most télen korcsolyázni, tehát attól még, hogy sokat lógunk az msn-en, beszélünk is. :)
2009. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs időm és energiám MSN-ezni, a munkahelyen beszélgetek leginkább, mivel érdekes módon ott vannak olyanok, akikkel megtalálom a közös hangot, meg akiket érdekelek. Akik évekig barátoknak mondták magukat, ők évente 1-2 alkalommal megkérdezik, hogy vagyok, aztán a többi nem érdekli őket. A maradék pedig távol él (van, aki külföldön), és velük csak a neten tudok beszélni.
2009. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, én sokat
2009. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én személyszerint utálom az msn-t mert egyáltalán nem közvetit érzelmeket, arcmimikát ilyeneketet...teljesen személytelen.

szívesebben telefonálok csak azért anyuék megölnek mert 2000 ft-ot lazán lebeszélek egy hét alatt...

találkozni nem nagyon szoktunk mert mindenkihez buszozni kéne...de amikor itt a közelben volt barátnőm akkor naponta találkoztunk és dumáltunk személyesen :)

Én sem értem az msn mániát...:S

16/L

2009. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én is utálom az msn-t. Idegesítőnek tartom. Nekem a barátaimhoz buszoznom kell, de nem zavar.
2009. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a fiatalok jellemzője. Anyám nyugdíjas de ahelyett,hogy átmenne a MÁSODIK SZOMSZÉDJÁHOZ Inkább iwiwen nézegeti a családi fotókat.Az utcában ahol lakik 10 ember van neki bejelölve! Csak nevetni tudok rajta.


Amidala

2009. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindenki kussol.

...persze hogy szoktak... szerintem te is láttál már embereket beszélgetni az utcán, nem?

2009. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én igyekszem összetartani a kisebb csapatot, remélem sokat tudunk majd találkozni még a szünetben. az én kivételemmel mindenki erős gimibe jár, és alig marad idejük(messze lakunk egymástól).

De bnőmmel, aki ugyanott lakik mint én vagy egy suliba járunk, velük még hétköznap, suli után is szivesen találkozok! *.* Sajnos sokan laknak tőlem messze, vagy nem is Bp-n... :(

16/L

2009. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem az osztályban azért ugyanúgy beszélnek ők is. Részemről én is szívesen kommunikálok írásban, úgyhogy egyáltalán nem bánom,h a netes kommunikáció ilyen fontossá válik!
2009. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!