Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valakire...

Mit jelent az, ha valakire azt mondják, hogy "szíjas"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Be van rúgva, mint a szomséd Petike bilikék S51-es Simsonja :D
2014. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy részeg? Véletlenül sem erre gondoltam volna.
2014. máj. 7. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom M.o.-n merre laksz, erre Bács megyében arra mondjuk, hogy "szíjas" aki be van már kicsit rúgva, szittyós :)
2014. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Békés megyei vagyok. Én azt hittem, hogy a testalkattal van összefüggésben, csak azt nem tudom konkrétan hogyan. Ezt a definíciót eddig még nem hallottam:) Milyen érdekes a Magyar nyelv: egy adott kifejezésnek területtől függően más- és más jelentése lehet.
2014. máj. 8. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, és az is kiderült, hogy erre vélhetően több lehet az alkesz :D
2014. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én hajdú-bihari vagyok, én is úgy tudom, hogy testfelépítésre használják, de nem tudom mi lehet a pontos definíciója.


Nekem az ugrik be hozzá, mikor egy férfi izmos, de közben vékony.

Olyasmi mint a szálkás, csak nem olyan kondi-termes jelleggel, hanem mikor valaki valamilyen kétkezi munkában izmosodik meg.

Amikor az izomzat funkcionális és nem esztétikai célokat szolgál.

dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!