Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemzeti dohányboltba,4 órába!...

Nemzeti dohányboltba,4 órába! Szerintetek?

Figyelt kérdés
4 órás dohánybolti eladói hirdetésre jelentkeztem,elküldtem az önéletrajzom,valamint egy motivációs levelet írtam,kérték a fizetési igény megjelölését,poénból odaírtam,hogy 60-70e.ft! Mondván úgyse hívnak be,mert eddig ahány NDB-be jelentkeztem nem hívtak vissza! Na ma felhívott egy idősebb nő,törte a magyart szerintem külföldi és péntekre hívott be interjúra! Szerintetek a nettó fizu eléri a 40.ezret? Milyen legyek az interjún? Nem dolgoztam még dohányboltba,viszont élelmiszer üzletbe,pénztárosként igen! De már 3 hónapja nincs munkám úgy döntöttem elvállalom a 4 órás munkát is és közben keresgélek! Ja és még szerintetek a 4 órás munka idő az valóban 4 órás lesz?

2014. máj. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a 4 órás munka dohányboltba olyan, hogy egyszerre 8 órát dolgozol és másnap szabad. A 4 óra nagyjából 4 óra, zárás után 10-15 perc gyorsan felseperni/felmosni, kasszát zárni.
2014. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LACI115 ***** válasza:
Tudomásom szerint a 4 órás munkaidő nem tartozik bejelentés alá!Tehát nem fizetnek utánad TB.-t és nyugdíj járulékot!
2014. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Ez hülyeség.Ugyanúgy fizeti utána a munkáltató a TB-t és beleszámít a nyugdíjelszámolásba. Befizetett járulék után arányosan, bruttó bértől függően és 4 órás minimálbér esetén egy év munkaviszony csak fél évnek számít.
2014. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve ugyanúgy kötelező bejelenteni a munkavállalót.
2014. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!