Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom gyorsan tágítani...

Hogyan tudom gyorsan tágítani a fülem, fájdalommentesen?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem a fekete kis csiga már átment szombatig remélem meglesz az 5-ös méret segítsetek, hogy tudtok-e vmi tanácsot

2014. máj. 8. 10:50
 1/2 Kegyetlen Igazság válasza:
Sehogy. Gyorsan sehogy. Ehhez idő kell. Ha megfelelő tempóval csinálod nem fog fájni, de ha feszegeted mert neked ez lassú akkor fájni is fog és csúnya is lesz.
2014. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Haha, igaza van az elsőnek. Csak lassan lehet, vagy fájdalmasan.

Nekem egy kicsit nagyobb lyukból /mint a rendes fülbevaló/, lett gyorsan 3mm-s. Egyik ismerősöm nyomta gyorsan át a fülemen. Utána lezsibbadt, majd fájt köbö 1 hétig.

Most /tegnapelőtt, tegnap/ 3mm-ről lett megcsinálva 8mm-re. Popsi kenőccsel /ténylegxD/ lett bekenve, hogy csússzon és hideg vízzel kicsit lehűtöttük. 1-1,5 nap alatt behúztam rá azt az 5mm-t. Most már muszáj volt beletenni az akrilt, mert fotózásom volt. De sebes, fáj, meg nem bírom ki-be venni, szóval minimálisan tudom csak tisztítani. /Este sebkenőccsel kenegetem./

Szóval: vagy lassan csinálod, VAGY hülye vagy és sietteted, mint én és fáj.

De azt írtad hogy egy kis fekete csiga átment. Mekkora csiga?

2014. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!