Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Azvan hogy szeretnék január ota egy kis westie kutyust és anya belement( vele élek) és már május van... hát ezt nehéz lesz leirni de megprobálom bocsi a helyesirásért teloról vagyok szóval 1x megbeszéltük egy nővel hogy megveszük de még akkor az anyjánál kellet lennie (innentol ekezet nelkul bocsanat) aztan jott az ujjabb kifogas hogy fosik a kutya aztan 1honap mulva is es mar akkor sejtettem hogy kamu aztan felkerestem egy oldalt a whr-t onnan akartam nagyobb kutyit es anya megbesz minden aztan a vegen mikor 4xre hivja akkor enis hallom mar nemtudja ki az anyam azaz a hatam mogott a munkahelyerol hivja es mondja h nem aktualis...bisztos..aztan hivja es ujra emailt kuldeni stb...kudarcba fulladt ..tegnap feltettem egy hirdetest az olx.re hogy westiet keresek kicsit es valaszolt valaki anya szamat adtam meg es arra..szoval valaszolt egy ember h neki van pest kornyeken es anya mikor megnezette velem egybol ki se leppet es kinyomta a telefont aztan kb 20percel utana hivja ő gondolom

.. es azt mondja neki hogy mar tártalan bisztos neki mondta nem a villanyszerelonek pedig semmi nincs a villanyal es nemishallotam rola es igy huzza az idot de ez maar nagyon faj :(( tegnap is sirtam ez miatt meg hogy az anyam egy hühlye ...(még 1x bocsi ha hülyén irtam) 12/L



2014. máj. 8. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!