Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolába milyen táskát...

Középiskolába milyen táskát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jövőre szakközépiskolába fogok járni (busszal) és nem tudom, hogy milyen táskát vegyek. Olyan táskát szeretnék ami nem ciki és praktikus kb. 5000-20000Ft ár körül, ha tudtok esetleg linket küldeni azt megköszönném. Ja és arról is írhattok véleményt, hogy szerintetek buszos utazáskor a háti vagy az oldaltáska jobb-e.

14/L



2014. máj. 8. 15:13
 1/5 anonim válasza:
szerintem oldal táska ami nem unalmas és menő de a lényeg hogy neked tetsszen [link] jó mondjuk ezek márkásak de a fazonra gondoltam... (remélem megnyitja a képeket...)
2014. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valami ilyesmikre gondoltam én is, csak félek, hogy nem fog beleférni az összes tankönyv meg, hogy mennyire vízálló-e?
2014. máj. 11. 10:48
 3/5 anonim válasza:
biztos van ilyen vízálós táska de ebbe szerintem simán bele férnek majd a tankönyvek de meg kell nézni élőben :)
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém kb. ilyen. Minden elfér benne csak az a gond van vele hogyha teljesen megpakolom egy idő után elfárad és megfájdul a vállam (az első két hetemre is jellemző volt.

Szerintem buszon is praktikus megy egyszerűen csak leülsz és az ölödbe teszed. (nem telyesen ilyen de majdnem)

2014. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 én is ezért gondolkodok ilyen táskákban, mert szerintem is a buszon azért könnyebb ilyet cipelni mint nagy hátitáskát...

az a kérdésem lenne, hogy honnan lehet beszerezni legolcsóbban egy ilyen táskát és mennyiért? Meg, hogy mennyire tartós, és kb. hány évig bírja az átlag terhelés mellett?


Köszönöm a válaszokat!:)

2014. máj. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!