Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma lettem 18 éves. Nyitottam...

Ma lettem 18 éves. Nyitottam bankszámlát, ügyfélkaput létesítettem, lottóztam. De a nemzeti dohányboltban egy kávét alig akartak adni, ez normális így?

Figyelt kérdés
Végül is már nagykorú vagyok, elértem az összes fent felsorolt általi korhatárt, akkor meg milyen alapon szólhatnak bele? Nem is dohányt vettem...
2014. máj. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazolod a korodat, akkor hol a probléma? Ha fiatalnak nézel ki, az még 10 év múlva is okozhat ilyen helyzetet.
2014. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet nekik az számít, hogy átléptem-e egy nappal a 18-at...vicc

És természetesen igazoltam, és nem is nézek ki fiatalabbnak.

2014. máj. 8. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Azon a napon amikor betölti az ember, akkor még szoktak kötözködni. Az meg csak egy dolog hogy nem nézel ki fiatalabbnak. nagyon nehéz ám szemmértékkel kimérni, hogy elmúltál e már 18, vagy csak 1 hét múlva leszel :D
2014. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a hülyeség az eladók részéről, de már olvastam 1-2 ilyen kérdést.
2014. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:
Az utóbbi időben eléggé rászálltak a trafikokra, ezért - hogy a büntetést elkerüljék - a tulajdonosok nyilván utasították az eladókat, hogy ha nem egyértelmű, akkor ellenőrizzék az életkort.
2014. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!