Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam 250. 000Ft pénzbüntetés...

Kisharkály kérdése:

Kaptam 250. 000Ft pénzbüntetést. Van arra lehetőségem, hogy halasztást kérjek a részletek befizetésével? Van még hátra 132. 000Ft de január óta nem tudtam feladni csak egy csekket.

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek kéne választani egybe kell kifizetni !
2014. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy miért kaptál pénzbüntit? Előre is köszönöm!
2014. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha "van még hátra 132.000 Ft", akkor ebből következően már kaptál egy kedvezményt, a részletfizetést, és sajnos ebben az esetben további kedvezményért (fizetési könnyítésért) már nem lehet folyamodni, gondolom, azóta már tudod, csak mások miatt írom le, hátha más is kerül hasonló helyzetbe... ilyenkor már nem marad más, mint kifizetni valahogy a maradék összeget, és erre mindvégig megvan a lehetőség, még azután is, ha már átváltoztatták fogházra/elzárásra a büntetést (sőt, a bevonulás pillanatában, vagy már azután is bármikor ki lehet fizetni, és szabad vagy azonnal).
2014. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!