Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Striák! Mit lehet tenni ellenük?

Striák! Mit lehet tenni ellenük?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, de az utóbbi két évben sikerült 10 kilótól megszabadulnom, aminek sajnos a combom és a fenekem itta meg a levét. A fenekemen még piros csíkok vannak, a combomon már fehèrek. Tudom, hogy nem lehet teljesen eltüntetni, de engem nagyon zavar. Ha valakinek valami jó tapasztalata van ez ügyben, az írja már le nekem, hogy hogyan lehet legalább halványítani őket. Köszönöm szépen előre is annak, aki válaszol!:)

2014. máj. 9. 20:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! Amikor a stria már kifehéredik, akkor nem lehet semmit csinálni vele, nem segít rajta semmi! Azért kell addig elkezdeni kenni, amíg lila! Vichy krém van striák ellen, nagyon látványosan halványítja és szinte teljesen eltünteti a még piros/lila striákat. 8 ezer forint. Ez az egy, ami tényleg hatásos! Döntsd el, megéri-e neked! Elég 2 tubust elhasználnod, minden nap kenegetned és szinte teljesen el fog múlni, ami még lila vagy piros. Már egy tubust, ha elhasználsz, az is nagyon látványos lesz!
2014. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!