Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a magyartanáromnak...

Mit vegyek a magyartanáromnak évvégére? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon bírom a tanárnőt és sokat segített nekem. Valamit szeretnék neki venni évvégére. Valami személyeset amiről én jutok eszébe, aminek örülne.

Fiatal tanár és nagyon kedves, rendes stb..

Ötlet?? :)

Légyszíves segítsetek!! :)


Virágra, bonbonra gondoltam és még ezen kívül valami más.. Mivel ezek úgyse maradnak meg.


2014. máj. 9. 20:28
 1/1 anonim válasza:
Az ABC-t azt szeretik meg az ékezeteket és talán még ha helyesen írnád le a nevedet XD viccet félre téve egy nagy csokor virág megtenné én az enyémnek egy saját készítésű verset is csináltam amit elolvasván a hálája az volt hogy részt kellet vennem egy vers író versenyen ahol persze első lettem és utána meg egy TZ-vel áldot meg oh de kedves megy és meghálálom neki egy c4 el XD
2014. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!