Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak anyák...

Mit vegyek anyukámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés

nem megyek egyből haza amikor megveszem,és ma kéne megvennem

szóval valami tartós kéne nem ilyen virág meg ilyesmik



2014. máj. 1. 12:39
 1/3 anonim válasza:
vegyél cserepes virágot az addig nem szárad el csak locsolnod kell :DD meg vegyél neki csokit pl Raffaello, Ferrero, MErci más nem jut eszembe :)
2014. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
idén én ékszert vettem neki, tavaly például verset írta ami a kapcsolatunkat jellemezte, esetleg könyvet ha szeret olvasni vagy a hobbijával kapcsolatos ajándékot
2014. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angi11 válasza:

Én szedek szirmos virágot,kitakarítom a lakást,és elszórom s szirmokat! Ágyba viszem neki a reggelit! A kedvence a kefír,olyat is kap! Készítek neki bögrés sütit!Nagyon egyszerű és mikróban készül el!Nézz utána az Interneten.

Majd csinálok neki képeslapot.Veszek neki Raffaello-t azt nagyon szereti, és az többet mond minden szónál :) Majd ezeket különböző szobákban elrejtem, és kis cetlikkel odaírom pl.:most menny a konyhába,másik cetlire:Nézz bele az előszobába stb.Szerintem örülni fog neki!

2014. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!