Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál telefonbetyárkodni?...

Szoktál telefonbetyárkodni? Milyen számot hívsz és mit mondasz, vagy kérdezel? Csak kíváncsi vagyok. :D

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 15:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

én régebben mindig a tudakozóval szórakoztam ^^. :D

De nem mindig hülyeségeket kérdeztem..párszor telefonokról kérdezgettem őket, de volt amikor elg hülyeségekről xD

2009. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Már kinőttem:)

Régebben csináltam,de csak ismerősökkel/haverokkal szórakoztam. Ált. nem mondtam semmit, csak az őrületbe kergettem az állandó csörgetéssel.

2009. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Kb 1 éve nem csinálom,de átlagban volt,hogy találomra hívtunk a barátnőmmel mindenkit valamelyik szórakozásból jó beszélgetés lett,akkor marha sok ilyen házhoz menős prostit szivattunk telón na ott voltak olyan röhögések:DD

18/L

2009. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Fú én kb 14 éves koromban csináltam ilyet,lelkisegály szolgálatot hívtunk fel,hogy vernek otthon,meg félünk a sötétbe,meg ilyenek
2009. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

1 éve még csináltunk ieneket osztálytársaimmal meg kis koromban hivugattuk a tüzoltot nah abbol lett botrány mert megtutták a szüleink :D

am amikor sima számokat hivtunk akk csak ugy beirtunk számokat és jéé csöngött :D


valamikor olyat mondtunk h szeretnénk dunavizet rendelni és volt annyi esze h el is hitte


meg volt oan mikor mondtuk h adjon bort meg ienek és vmi bolond ember volt és elkezdett beszélgetni velünk.. :D

2009. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

16:13 as vagyok



16L :)

2009. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

egyszer hülyültünk ilyennel, csak annyit hogy beütsz egy számot(lehetőleg vezetékest) vagy jó vagy nem... ha felveszik ez a tuti szöveg:

-jó napot kívánok én a MATÁV telefontisztító szolgálattól vagyok... arra kérném, hogy fújjon bele a telefonkagylóba a vezetékek portalanítása érdekében...köszönjük együttműködését.

2009. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Én is csináltam régen:D Annyit nevettem..:D

Szórólapokból néztem ki a számokat, volt, hogy éttermet hívtam, vagy a tudakozót. De a legviccesebb az volt, amikor a társkereső rovatból hívogattam ilyen 50-es nyugdíjasokat:D

Persze néhány ismerősömet is felhívtam, de egyszer sem ismertek fel.:)

2009. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

Barátnőmmel a telefonkönyvből néztünk ki számokat. Szívattuk őket olyannal, hogy az APEH-tól telefonálunk, és elfelejtették befizetni a nyestbőradót...XD Csomóan elhitték... És ugye tudtunk nevet meg címet mondani, mert a telefonkönyvből néztük ki őket...

A másik szöveg az volt, hogy elkészült a protkó, lehet jönni érte...xD Egyszer egy öreg néni ezt mondta: "Dehát nekem már van protkóm, épp most tettem be a pohárba"

És tuti nem viccből mondta, mert télleg olyan 100 éves hangja volt, és olyan furán intonált, pont úgy, mint akiknek nincs foga...XD

na akkor volt nagy röhögés...

2009. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Igen,csináltam hasonlót,de csak annyi volt,hogy éjjel-nappal rácsörögtem, ha idejében felvette,akkor nem szóltam bele - Ezzel eléggé fel lehetett idegesíteni.
2009. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!