Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már így?

Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom valamire, de félek megszerezni. Félek, hogyha megszerzem, akkor rájövök, hogy nem erre volt szükségem. Most még van mibe kapaszkodnom, hogy majd jobb lesz ha elérem, de ha elérem és nem lesz jobb, akkor a remény se lesz meg. Voltatok már így?

2014. máj. 11. 01:49
 1/2 anonim válasza:

Milliószor...

És van is igazság az érzéseidben... Megesik, hogy a cél, amit elérsz nem is volt olyan jó, vagy neked való, mint amilyennek a képzeletedben élt.

Vagy lógva hagyod: ez a kategória az a srác aki pl több, mint 20 éve rajong értem, én meg azóta férjhez mentem, gyerekeket szültem stb. A cél meg nem szerzése valamilyen furcsa módon konzerválták és idealizálták az érzéseit irántam. Valószínűleg SOHA nem múlik majd el teljesen.

Vagy megpróbálod elérni: vagy olyan, amilyennek képzelted, vagy nem; de akkor már legalább tudod és nem gyötör tovább. Majd találsz új célt. Azt mindig lehet ;)

2014. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze. Pl 10 éves koromban. Kaptam havi zsebpénzt és költhettem (nem vagyunk gazdagok, csak átlagosak, de megkaptam az esélyt). Nagyon hasznos dolgokat vettem, és egy pókeres film után vettem 8000-rt egy pókerkészletet. Baromira szerettem. De itt is igaz volt, ez a csoda is három napig tartott. Egy nap már nem tetszett, s eszembe jutott, hogy vehettem volna ólcsóbban, több és szebb zsetonnal is. De már késő volt. Bár azóta még használom, de nem olyan sűrűn mint a ,,csodanapokban". És persze többször is előfordult ilyen velem, csak ez jutott előbb eszembe. Jó ez a gondolatod, hogy ,,...a remény se lesz meg."

Mogyi

2014. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!