Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik diákszövetkezet a...

Melyik diákszövetkezet a legjobb, diákmunka gyanánt? Rébusz, Multijob, esetleg más?

Figyelt kérdés
Budapesten lenne aktualis, illetve ennek a menetét is leírhatná az aki jártas benne! Köszönöm!
2014. máj. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Legjobb sok van vidéki vagyok és itt csak 4 db van és 4 db jó melóhely is amin-e négy szövetkezet osztozkodik. Úgy lehet a legjobban eldönteni,hogy melyiknek van több állásajánlatuk a közösségi,illetve a weboldalakun. Amelyik a többet kínálja az a legjobb mindig ezt vedd alapul.


Ja és ahol kedvesek és ügyfélbarátok.


Sok sikert drukkolok én is megyek nyáron :)

2014. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én eddig dolgoztam már a Multijobnál, Fürgediáknál és a PannonWork-nél is.

Mindhárom helyen korrektül kifizettek időben, ezzel nem volt sosem gond egyiknél sem.

Változatos munkák vannak mindegyiknél, a multi és a pannonwork inkább az adatrögzítős, áruházi-gyorséttermi munkákat kínálja, a fürgénél szoktak lenni hostess-, gyárimunkák is. De persze mindháromnál rengeteg munka van és a cégek is több diákszövetkezetet bíznak meg a munkákkal. A menete igazából az, hogy bemész az irodába és regisztrálsz (fürgénél előbb neten is kell a honlapjukon). Viszel magaddal mindent (TAJ, adókártya,diák-iskolalátogatási, személyi, lakcím, bankszámlaszám (legjobb ha saját névre szól, a multinál el is várják ezt) illetve ha nem múltál el még 18 éves, akkor ahhoz kell szülői hozzájárulás is). Ha kész a regisztráció, akkor jelentkezhetsz munkára.

Fürgénél a honlapjukat érdemes nézni, a másik kettőnél a Facebook-oldalukat. Ott megadnak egy tel.számot vagy e-mailt címet ahol jelentkezhetsz. Ha van hely, és megfelelsz az esetleges feltételeknek, akkor bemész az irodába megint, írtok egy munkaszerződést és mehetsz is dolgozni. :)

2014. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Rébuszt nem ajánlom. Szinte csak buta plázacicák dolgoznak ott. Mondjuk kifizettek.
2014. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!